Корзина
СУПЕР ЦІНИ ДЛЯ НАМЕТІВКУПИТИ
+38093-86-888-68
+38093-86-888-68
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Бифлекс Матовый однотонный

Трикотаж біфлекс (купальник) матовий

Такий матеріал представляє із себе синтетичний трикотаж, найчастіше, на основі лайкри, еластану і мікрофібри. Основною характеристикою біфлекс є його растяжімость- до 300%. Навіть назва матеріалу перекладається як be- два, flex- вигин, тягучість. Він легко тягнеться на всі боки без будь-яких деформацій. Навіть через тривалий час експлуатації тримає колишню форму і відмінно переносить велику кількість прань. Так само, матеріал міцний, зносостійкий, не вигоряє під сонячними променями. Поверхня біфлекс може бути блискучою або ж, як в даному випадку-матовою. 
Одяг з нього міцна, зручна, легка, що не сковує рухи, швидко сохне, не мнеться, на поверхні не утворюються катишки. З огляду на це, різноманітність виробів, що виготовляються з цієї тканини досить велика. Дуже часто застосовується при пошитті сценічних, спортивних і купальних костюмів, суконь та інших нарядів.
Купити трикотаж біфлекс матовий в нашому магазині тканини можна оптом і в роздріб від 1 погонного метра з доставкою по всій території України в максимально короткі терміни. 
ГалереяСписок

Трикотаж біфлекс (купальник)

Такий матеріал являє собою синтетичний трикотаж, найчастіше, на основі лайкри, еластану і мікрофібри. Основною характеристикою бифлекса є його розтяжність - до 300%. Навіть назва матеріалу перекладається як be - два, flex - вигин, тягучість. Він легко тягнеться на всі боки без будь-яких деформацій. Навіть через тривалий час експлуатації тримає колишню форму і відмінно переносить велику кількість прань. Так само, матеріал міцний, зносостійкий, не вигорає під сонячними променями. Поверхня бифлекса може бути блискучою або ж, як у даному випадку - матовою.
Одяг з нього міцна, зручна, легка, не сковує рухи, швидко сохне, не мнеться, на поверхні не утворюються катишки. Враховуючи це, різноманітність виробів, що виготовляються з цієї тканини досить велика. Дуже часто застосовується при пошитті сценічних, спортивних і купальних костюмів, суконь та інших нарядів.
Купити трикотаж біфлекс матовий кораловий в нашому магазині тканини можна оптом і в роздріб від 5 погонних метра з доставкою по всій території України в максимально короткі терміни.