Корзина
СУПЕР ЦІНИ ДЛЯ НАМЕТІВКУПИТИ
+38093-86-888-68
+38093-86-888-68
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Палаточная ткань ОКСФОРД 105GSM (210D)

Оксфорд вважається одним з найпопулярніших видів текстилю для виготовлення цілого ряду речей, найголовнішими якостями яких є міцність і зносостійкість. Деякі з особливостей такого матеріалу також сприяють наявності таких властивостей як стійкість до негоди у вигляді вітру, дощу, високих і низьких температур.
При виборі оксфорда варто звертати увагу на щільність матеріалу, яка може позначатися у класичному вигляді, де вказано кількість грам на квадратний метр, або ж у цифровому позначенні Den, тобто позначати товщину ниток, з яких плететься полотно.
Представлена однотонна тканина оксфорд 210 D однотонний 105 GSM має показник щільності 105 грам на метр квадратний і це, можна сказати, середня щільність для існуючого на сьогоднішній день низки різновидів даного матеріалу. У виробництві такої тканини застосовується особливий вид переплетення ниток, званий рогожка, а в якості сировини використовуються міцні волокна поліестеру. Якщо придивитися, то щільно переплетені між собою нитки лицьового боку утворюють квадратики, розташовані в шахматному порядку. Завдяки цьому полотно і володіє високими експлуатаційними властивостями. На вивороті завдано тонкий, напівпрозорий шар поліуретану, що ускладнює проникнення вологи та повітря. У порівнянні з оксфордом 600D, цей тонше, більш м'який, що дає можливість використовувати його і для пошиття різного роду одягу, найчастіше спецодягу, а також амуніції для полювання та риболовлі. Але все ж, основним його призначенням вважається виготовлення сумок, рюкзаків, наметів, тентів, накриттів, м 'якої та інших меблів, різноманітних чохлів, туристичного спорядження і безлічі інших варіантів.

ГалереяСписок
Купити однотонну тканину оксфорд 210 Ден (105) однотонний можно в Інтернет магазині СТАРТЕКС  в роздріб від 3 метра або оптом за найдешевшими цінами.