Корзина
СУПЕР ЦІНИ ДЛЯ НАМЕТІВКУПИТИ
+38093-86-888-68
+38093-86-888-68
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

ЯК ЗРОБИТИ ТКАНИНУ М'ЯКШЕ?

ЯК ЗРОБИТИ ТКАНИНУ М'ЯКШЕ?

Багато натуральні тканини володіють м'якістю, але з плином часу ця властивість може зникати. Чи є способи повернути виробу бувалу м'якість? Розбираємося в даній статті.

ЧОМУ ТКАНИНИ ГРУБІЮТЬ?

Найчастіше причина огрубіння тканини криється в неправильному догляді за виробом. Перед пранням нової речі обов'язково вивчіть рекомендації по догляду, прання, сушіння і прасування. Неправильно виставлена ​​температура прання, дуже високі обороти при віджиманні, надлишок кондиціонера або неправильно підібраний пральний порошок - це одні з найбільш поширених причин втрати первісної м'якості тканини. 

Для збереження початкової м'якості тканини використовуйте відповідний порошок і кондиціонер.

Інша причина огрубіння тканини - занадто жорстка вода. Часто на трубах централізованого водопостачання накопичуються солі і крейда. Ці речовини потрапляють у воду. Осад залишається в волокнах тканини, і матеріал стає більш жорстким.

ЯК ГРУБУ ТКАНИНУ ЗРОБИТИ М'ЯКШЕ?

Існує маса способів пом'якшення жорсткої тканини. Для зручності розберемо ці методи на прикладі трьох найпоширеніших натуральних матеріалів: 

  1. Для того, щоб повернути м'якість бавовняним виробам досить випрати їх з використанням кондиціонера. Якщо це не допомагає, тоді можна замочити річ в прохолодній воді на 15 хвилин і після отпарить. Зверніть увагу, бавовняні вироби не можна прати при температурі вище 50 ° С.
  2. Лляні тканини. Технологія виготовлення льняного полотно дозволяє зробити волокна більш м'якими. Однак іноді придбане виріб виявляється колючим і занадто жорстким. Тоді можна замочити речі в мильно-сольовому розчині, а потім випрати з кондиціонером.
  3. Вовняні тканини відомі своєю колючістю і жорсткістю. Щоб позбавиться від цих неприємних відчуттів, обов'язково при пранні використовуйте порошок для вовни і кондиціонер, який пом'якшить тканину. Після прання, якщо є можливість, використовуйте отпариватель або праска з вбудованим парогенератором. 

Щоб тканина була м'якше, використовує отпариватель.

Грубість і жорсткість тканини можна запобігти. Найголовніше - це уважно вивчити вказівки по догляду на ярлику виробу. Для пом'якшення водопровідної води варто подумати над використанням спеціальної солі, яку додають при пранні одягу. 

Другие статьи
  • ТКАНИНИ ДЛЯ ТЕНТІВ
    Тент - це міцний матеріал, який використовується для захисту від негоди, механічних впливів і комах. Найчастіше він являє собою полотно, натягнуте на будь-якої каркас. А які тканини використовуються для виготовлення настільки міцного вироби? Якими властивостями вони володіють? Ці питання ми розберемо в нашій статті.
  • КЛАСИФІКАЦІЯ ТКАНИН ЗА СКЛАДОМ, ПРИЗНАЧЕННЯМ І ПЛЕТІННЯ
    Текстильна промисловість пропонує величезну кількість видів тканин. Вони відрізняються складом, призначенням, типом переплетення і властивостями.  У даній статті ми розберемо як класифікуються тканини за складом, призначенням та видами плетіння.